خدمات

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن، حوزه جدیدیه که قطعا در آینده‌ی نزدیک مثل سایت، جزو جدایی‌ناپذیر کسب و کارها خواهد شد. یکی از خدمات منحصر به فرد آژانس دیجیتال مارکتینگ واو، طراحی انواع اپلیکیشن بنا به خواست و سلیقه مشتری‌ست؛ شامل اپلیکیشن فروشگاهی، خبری، واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR) و... .

طراحی سایت

رشد سریع بستر اینترنت، باعث شده تا امروزه کمتر کسب‌وکاری بدون سایت فعالیت کنه. حتی بعضی از غول‌های کسب و کار مثل آمازون و دیجی کالا بر پایه‌ی وبسایت استوار شده‌ان؛ این پدیده باعث شده تا نیاز به طراحی اختصاصی سایت افزایش پیدا کنه. یکی از زیرمجموعه‌های اصلی واو، خدمات طراحی سایته. ما برای تمامی آنچه شما نیاز دارید، از طراحی تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) گرفته تا طراحی وبسایت شرکتی، فروشگاهی، چند منظوره و... راه حل جامع داریم.

تولید محتوا جامع و تقویم محتوا

بی‌شک تولید محتوا هسته اصلی هر کاریه. کسب و کاری که حرفی برای گفتن نداشته باشه، مشتری هم نخواهد داشت. واو همراه کسب و کار شما خواهد بود تا داستان خودتون رو تعریف کنید. در تمام طول این فرآیند با خدمات جامع و تخصصی تولید محتوا به رشد سریع‌تر شما کمک خواهیم کرد؛ از تعیین مسیر راه، تدوین استراتژی و برنامه‌ریزی تا تدوین تقویم محتوا، تهیه محتوا، انتخاب مسیرهای انتشار و نشر آن.

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جست و جو

نوشتن محتوای خوب به تنهایی کافی نیست. اگر بهترین محتوا رو داشته باشید اما مخاطبی اونها رو نخوونه، هزینه و زمان خودتون رو هدر دادین. اینجاست که اهمیت سئو مشخص می‌شه. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو فرآیندی زمان‌بر اما پایدار و پردرآمد برای کسب و کارهاست؛ نقلی معروفی در این زمینه هست که می‌گه: اگر در صفحه اول گوگل نیستید، بهتر است کلا نباشید! ما اقداماتی تخصصی را در این حوزه به کار می‌بندیم تا شما را به صفحه اول گوگل بیاریم.

تدوین استراتژی و ایده پرداز

یکی از مهم‌ترین دلایلی که کسب و کارها شکست می‌خورند، نداشتن استراتژی‌ست. اگه بخش‌های مختلف کسب و کار شما استراتژی نداره، از همین امروز شروع کنید. آژانس دیجیتال مارکتینگ واو مفتخره که در تدوین استراتژی و کمپین تبلیغاتی، استراتژی تولید محتوا و شبکه‌های اجتماعی همواره پیشرو و مورد اعتماد مشتری بوده. برای تدوین یک نقشه راه جامع با شما خواهیم بود.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

گسترش شبکه های اجتماعی در سال‌های اخیر، اونها رو به یکی از اصلی‌ترین درگاه‌های ارتباط با مشتری و بازاریابی دیجیتال تبدیل کرده. از مهم‌ترین علل آن می‌توان به سهولت کاربری و فراگیری، ارزان و در دسترس بودن و بازدهی زودهنگام اشاره کرد. اگه به دنبال توسعه کسب و کارتون در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام هستید، واو همراه شماست.